- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolejne zdjęcia kolaboracji Acronym x Nike VaporMax FK Moc 2

Kolejne zdjęcia kolaboracji Acronym x Nike VaporMax FK Moc 2

Pod koniec lutego prezentowaliśmy Wam, zbliżającą się wielkimi krokami kolaborację pomiędzy Acronym a amerykańską firmą Nike. Dzisiaj dorzucamy do tego tematu kolejną porcję fot, abyście mogli jeszcze dokładnej zobaczyć ten projekt. Oczywiście, jeśli czytaliście poprzedni wpis to na bank wiecie, że całość kręci się wokół modelu Nike VaporMax FK Moc 2.

W tym przypadku Errolson Hugh, czyli designer o niesamowitej wizji wziął na warsztat jedno z najmłodszych dzieci amerykańskiej marki i tknął w nie swoją wizję oraz nietuzinkowy design. Całość będzie stała rzecz jasna na kilku poduszkach z gazem. Przy czym te z przodu będą przezroczyste, natomiast tył zostanie zabarwiony na biało. Z kolei cholewka z przędzy Flyknit będzie jednolita i bez sznurowania. Tu z kolei pojawia się zygzakowaty biało czarny wzór. Kropką nad i ma być jaskrawozielona nakładka i akcent na górze cholewki.

Natomiast, jeśli chodzi o samą datę premiery to obecnie na tę chwilę wszystko jest jeszcze owiane tajemnicą. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji na ten temat to na pewno damy Wam znać a tymczasem zapraszamy do sprawdzenia poniższej galerii.

Kolejne zdjęcia kolaboracji Acronym x Nike VaporMax FK Moc 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: