- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolekcja A Bathing Ape – “Foot Soldier” (Wiosna 2013)

Kolekcja A Bathing Ape – “Foot Soldier” (Wiosna 2013)

Japoński brand A Bathing Ape inspirując się amerykańskim wojskiem, rusza powoli ze swoją najnowszą kolekcją, która przeznaczona jest na wiosnę tego roku oraz nosi nazwę Foot Soldier.

Oczywiście w takim wypadku nie mogłoby zabraknąć wzoru kamuflażu – chociaż pewnie w innych okolicznościach też, by się tutaj pojawił. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to znajdziemy tutaj takie ubrania jak dość solidnie wyglądające kurtki i koszulki – zarówno zwykłe, jak i zrobione w stylu „pocket tee”. Do tego dochodzą jeszcze czapki z daszkiem.

Całości można już szukać w wybranych sklepach A Bathing Ape, a w kwietniu pojawi się kolejna dostawa tych produktów oraz kilka całkiem świeżych pozycji.

aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-2 aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-3 aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-4 aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-5aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-6 aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-7 aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-8 aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-9aape-by-a-bathing-ape-2013-spring-foot-soldier-collection-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: