- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

A-COLD-WALL* ujawnia jak będzie wyglądała kolekcja na drugą połowę 2022 roku

Dyrektor artystyczny i założyciel marki Samuel Ross przedstawia kolekcję A-COLD-WALL*, którą zatytułowano Brittle Render, Sequenced Thought. Jej przeznaczeniem jest sezon jesienno zimowy, czyli druga połowa 2022 roku. W dalszej części wpisu znajdziecie nie tylko galerię zdjęć, ale również specjalnie stworzone video prezentujące nadchodzące propozycje tej brytyjskiej marki.

Jak nota prasowa mówi:

„Ta kolekcja jest poszukiwaniem purysty, społeczności rzemieślników, estetów i myślicieli, bohaterów, którzy decydują się żyć ze sztuką ekspresyjną, którą można nosić, tych, którzy decydują się żyć poprzez ekspresję.”

Od dawna znana z eksploracji w różnych architekturach projektowych, brytyjska marka nadal odkrywa nowe kształty i sylwetki, które zakłócają konwencjonalne schematy mody.

Wizualny język kolekcji jest widoczny w obszernych warstwach bluz i kurtek używanych jako akcesoria przypominające szale wokół szyi. Główną atrakcją kolekcji są półprzezroczyste kaptury z siatki, które przywodzą na myśl bohaterskiego strażnika, który działa w nocy. Innym elementem przykuwającym naszą uwagę są spodnie z pomarszczeniami od strony wewnętrznej przez co układają się na kształt podkowy. Kolekcję charakteryzują również rozmaite niejednolite przebarwienia oraz pomarszczona faktura niektórych materiałów.

Samuel pracując nad kolekcją poruszał się po palecie barw obejmującej odcienie szarości, stali, brązu oraz zgniłej zieleni i czerni. Dzięki temu nadał on kolekcji techno-apokaliptyczną stylistykę.

Do premiery jesienno zimowej kolekcji A-COLD-WALL* pozostało jeszcze kilka miesięcy, więc na spokojnie zapoznajcie się z dołączonymi materiałami.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: