- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolekcja A.P.C. x Nike Sportswear (Lato 2013)

Kolekcja A.P.C. x Nike Sportswear (Lato 2013)

O tym, że marka A.P.C. zdecydowała nawiązać się współpracę z amerykańską firmą Nike już wspominaliśmy, gdy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia modelu Dunk Highkliknij tutaj. Obu producentów chyba nikomu nie trzeba bliżej przedstawiać. Dlatego, też już sama opcja z kolaboracją potrafi nieźle namieszać.

Natomiast dzisiaj mamy okazję sprawdzić dokładniejsze fotografie, które zwiastują wspólne połączenie sił. Dzięki temu zabiegowi, zobaczymy najnowszą letnią kolekcję, która wyłącznie składa się z butów, a dokładnie z wyżej wspominanych Nike Dunk High oraz Air Maxim 1.

Każda para dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Jeśli chodzi o te pierwsze kicksy to tutaj będziemy mieli do czynienia z czernią i brązem, a skupiając się na drugich to dostępny będzie wariant czarny i biały. Jak widać jest mocno klasycznie, bez żadnych udziwnień. Co do materiałów, które użyto do produkcji to w tym przypadku postawiono głównie na zamsz.

Ponadto zestaw ten można już nabyć, ale tylko w sklepach stacjonarnych. Jednak na tym nie koniec, bowiem z wstępnych informacji wynika, że w Azji ma on trafić do sprzedaży internetowej już 15 maja, także pewnie niebawem pojawi się w Europie – trzymajcie rękę na pulsie i na bieżąco przeglądajcie m.in. oficjalną stronę internetową A.P.C.

a-p-c-x-nike-2013-summer-collection-1 a-p-c-x-nike-2013-summer-collection-2 a-p-c-x-nike-2013-summer-collection-3 a-p-c-x-nike-2013-summer-collection-4 a-p-c-x-nike-2013-summer-collection-5 a-p-c-x-nike-2013-summer-collection-6 a-p-c-x-nike-2013-summer-collection-7apc-nike-sportswear-summer-2013-1 nike_apc_00 nike_apc_02 nike_apc_03 nike_apc_04

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: