- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ACNE Studios zapowiada wiosenno letnią kolekcję na 2023 rok

ACNE Studios zaprasza nas na wesele, w trochę pojechanym i specyficznym klimacie. Poniżej znajdziecie fotorelację z 'tego wydarzenia’, które jest jednocześnie zapowiedzią ich wiosenno letniej kolekcji na 2023 rok.

Skandynawska marka celebruje radość z przebierania się. Umiejętnie przechodzą, w swój osobliwy sposób, z tradycyjnych formalnych zasad ubioru na rzecz nowoczesnego, specyficznego podejścia do strojów okazjonalnych.

„Dużo zastanawiałam się nad własnym ślubem i tymi, na których ostatnio byłam. Interesuje mnie całe wykonanie, radość, przebieranki, kiczowatość. W pewnym sensie to jeden z najpoważniejszych dni w twoim życiu, ale jest też zabawny i niedorzeczny” – powiedział założyciel i dyrektor kreatywny Acne Studios, Jonny Johansson.

„Kiedy zacząłem szukać i wybierać propozycje strojów okolicznościowych, pojawiły się różne postacie. Kiedy wybierasz się na wesele, wyciągasz ze swojej garderoby najlepsze rzeczy lub kupujesz, budujesz lub robisz coś nowego. Części, które lubię, mają to kiczowate, spontaniczne uczucie”.

Mamy zatem dwurzędowe garnitury, asymetryczne marynarki i płaszcze zapinane na jeden guzik, które mają obszerne ramiona, wyszczuplające szwy i luźne konstrukcje. To tylko ułamek tego co zaserwują nam już za kilka miesięcy.

Ważnym aspektem nadchodzącej kolekcji wydają się być materiały. Postawiono chociażby na puszyste dzianiny, jedwab, specyficzną skórę i wełnę.

Zatem poświęćcie kilka chwil i sprawdźcie nadchodzącą, wiosenno letnią kolekcję ACNE Studios.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: