Najpierw było kapitalne wydanie ASICS Gel Lyte III Black Koi a teraz Afew dorzuca do tego porcję ciuchów, zatytułowaną Future Koi, we współpracy z Heimplanet. Całość obejmuje takie elementy jak 5-panelówkę, wyposażoną w czarną górę i szary daszek. Natomiast jego spód wyścielono czerwienią a wnętrze charakterystycznym wzorem, kojarzącym się od razu ze wspomnianą wyżej wersją ASICSów… Do tego dochodzi solidny czarny plecak, który przypomina nam nieco serię od Nike i jej linii SB. Uzupełnieniem jest biały t-shirt z taką samą grafiką jak wnętrze nakrycia głowy. Całość jest też świetnie zapakowana.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to ekskluzywnie cały set pojawi się już 21 maja na oficjalnej stronie internetowej Afew.

AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION2 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION3 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION4 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION5 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION6 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION7 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION8 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION9 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION10 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION11 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION12 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION13 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION14 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION15 AFEW-x-HEIMPLANET-FUTURE-KOI-COLLECTION16

Reklama
air jordan