- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto uliczny luksus w kolekcji Awake NY x Moncler

Oto uliczny luksus w kolekcji Awake NY x Moncler

W sesji zdjęciowej do poniższego lookbooku wzięli udział między innymi Jon Gray, Alastair McKimm ora Ian Isiah, a prezentują oni najnowszą kolaboracyjną kolekcję Awake NY x Moncler.

Moncler to luksusowa francuska marka z siedzibą we Włoszech, która jest najbardziej znana z puchowych kurtek i odzieży sportowej. Z kolei Awake NY to streetwearowy brand z Nowego Jorku, za założeniem którego stał Angelo Baque, były kreatywny Supreme.

Po wielu tygodniach wymiany wizji i doświadczeń otrzymujemy małą limitowaną kolekcję obejmującą puchową kamizelkę naszywką na piersi i napisem z nazwami obu marek umieszczonym na plecach. Do wyboru będziemy mieli wersje w kolorze niebieski, czarnym oraz turkusowym.

Obok tego w kolekcji znalazło się miejsce na bluzy z kapturem z tym samym designem co wyżej wspomniana kamizelka oraz spasowane z nimi spodnie dresowe z napisami na jednej z nogawek. Tu będziemy mogli wybrać albo wersję szarą albo czarną. Kolejną propozycjami są longsleeve w bieli ze spodniami dresowymi w tym samym kolorze, a także longsleeve w kolorze niebieskim.

Kolekcję domykają dwa rodzaje t-shirtów z napisami oraz zestaw czapek z daszkiem w bieli, turkusie i czerni z kontrastową typografią na przednich panelach.

Premiera kolaboracyjnej kolekcji Awake NY x Moncler, którą prezentujemy w poniższej galerii zdjęć, ustawiona jest na 27 lutego i to zarówno na stronie Awake NY, jak i Moncler.

Mamy dla Was dobrą wiadomość, ponieważ część kolekcji wpadnie również do polskiego sklepu Vitkac.

kolekcja Awake NY x Moncler 1 kolekcja Awake NY x Moncler 2 kolekcja Awake NY x Moncler 3 kolekcja Awake NY x Moncler 4 kolekcja Awake NY x Moncler 5 kolekcja Awake NY x Moncler 6 kolekcja Awake NY x Moncler 7 kolekcja Awake NY x Moncler 8 kolekcja Awake NY x Moncler 9 kolekcja Awake NY x Moncler 10 kolekcja Awake NY x Moncler 11 kolekcja Awake NY x Moncler 12 kolekcja Awake NY x Moncler 13 kolekcja Awake NY x Moncler 14 kolekcja Awake NY x Moncler 15 kolekcja Awake NY x Moncler 16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: