- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

BAPE projektuje unikatowe wersje toreb i saszetek Porter. Oto efekty

Jesteśmy świadkami kolaboracji na linii BAPE x Porter, która odbyła się wewnętrznie na rynku japońskim. Przed Wami rezultat ich wielotygodniowych prac, czyli kolekcja toreb, saszetek i portfeli.

Japońska marka Porter to synonim japońskiego kunsztu i bardzo dobrej trwałości, więc o jakość nie musimy się martwić. Marka powstała w 1935 roku z inicjatywy Kichizo Yoshidy. Jej kluczowym przesłaniem jest ręczna robota wykonana przez rzemieślników, a całość odbywa się w Kraju Wschodzącego Słońca.

W skład kolekcji wchodzi kilka propozycji. Jest to chociażby pakowna torba na ramię, dwie saszetki – jedna na ramię, jedna na talię, a także trzy rodzaje i wielkości portfeli. Przy każdym z tych projektów wykorzystano autorski wzór kamuflażu 1ST Camo, które jest charakterystyczne dla A Bathing Ape. Kropką nad i wydają się być biało czarne metki z logotypami obu firm.

Premiera kolekcji BAPE x Porter odbyła się w zeszłym tygodniu, a dokładniej 25 marca bieżącego roku. Nowości szukajcie w ich sklepie online.

kolekcja bape x porter ss22 1 kolekcja bape x porter ss22 2 kolekcja bape x porter ss22 3 kolekcja bape x porter ss22 4 kolekcja bape x porter ss22 5 kolekcja bape x porter ss22 6

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: