- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearWspólna kolekcja BEAMS x Champion Japan na jesień i zimę 2019

Wspólna kolekcja BEAMS x Champion Japan na jesień i zimę 2019

Japoński sklep BEAMS połączył właśnie siły z tamtejszym oddziałem marki Champion i wspólnie wydali kolekcję odzieży na potrzeby sezonu jesiennego i zimowego bieżącego roku.

Zatem co znajdziemy pośród nowości? Na start dostajemy rozpinany polar z kapturem (wersja męska), który ma dodatkowe zatrzaski na bokach (wersja damska). Dopieszcza go malutkie logo na piersi i jego ogromna wersja na plecach. Następnie mamy bluzy z kapturem, w których zamiast sznurków w kapturze otrzymujemy zatrzaski. W tym przypadku okraszono to minimalnym brandingiem na piersi i rękawie. Kolejną propozycją są pullovery, czyli bluzy zakładane przez głowę, które nie mają w tym przypadku klasycznych ściągaczy. Umieszczono na nich minimalny branding na rękawie i pełen napis na piersiach. Na koniec wspomnimy jeszcze o longsleeve’ie i kardiganie, a zwieńczeniem kolekcji zdają się być dresowe spodnie.

Na nową kolekcję BEAMS x Champion Japan ruszyły już zamówienia w ich sklepie online, a premiera przewidziana jest na październik i listopad.

BEAMS x Champion Japan 1 BEAMS x Champion Japan 2 BEAMS x Champion Japan 3 BEAMS x Champion Japan 4 BEAMS x Champion Japan 5 BEAMS x Champion Japan 6 BEAMS x Champion Japan 7 BEAMS x Champion Japan 8 BEAMS x Champion Japan 9 BEAMS x Champion Japan 10 BEAMS x Champion Japan 11 BEAMS x Champion Japan 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: