- Reklama -NIkeNIke

Beams i The North Face Purple Label wypuszczają wspólne kurtki i płaszcze

Dwie japońskie ekipy Beams oraz The North Face Purple Label wypuszczają wspólną kolekcję odzieży wierzchniej na nadchodzące jesienno zimowe tygodnie.

Purple Label to specjalna linia TNF prowadzona i stworzona przez ekipę nanamica, która charakteryzuje się wysokiej klasy materiałami i minimalistyczną stylistyką.

Główną propozycją prezentowanej kolekcji jest lekka i krótka kurtka z klapami przy kieszeniach o dodatkowym zapięciem pod szyją. Dodatkowo przy rękawach i na dole kurtki zastosowano ściągacze. W sprzedaży pojawia się wersja zabarwiona przy pomocy indygo oraz warianty w czerni i beżu. Obok niej możemy kupić płaszcze Bal w kolorze beżowym, czarnym oraz granatowym. Propozycja o średniej długości z tradycyjnymi zapięciami i dużym kołnierzem to unowocześnione spojrzenie na klasyczny jesienny styl. Na koniec wspomnimy o płaszczach Big Stain Collar Coat, które najbardziej przypominają tradycyjny styl trenczu. Płaszcz sięgający aż do kolan jest zapinany na guziki i ma mniejszy kołnierz niż wspomniany Bal. Jest on dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Wszystkie trzy propozycje mają konstrukcję z tkaniny typu bay head, która składa się z 65% poliestru i 35% włókien bawełnianych, dzięki czemu są odporne na wilgoć i wiatr. Każdy jest również podszyty Primaloftem, aby zapewnić odpowiednie ciepło.

Odzież wierzchnią z kolekcji Beams x The North Face Purple Label można kupić z ich sklepu online.

kolekcja beams x the north face purple label fw20 1 kolekcja beams x the north face purple label fw20 2 kolekcja beams x the north face purple label fw20 3 kolekcja beams x the north face purple label fw20 4 kolekcja beams x the north face purple label fw20 5 kolekcja beams x the north face purple label fw20 6 kolekcja beams x the north face purple label fw20 7 kolekcja beams x the north face purple label fw20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: