- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolekcja Black Scale x Puma

Kolekcja Black Scale x Puma

Black Scale to zdecydowanie jedna z naszych ulubionych marek, więc tym bardziej cieszy nas fakt, że nawiązała ona współpracę z firmą Puma, by wypuścić między innymi świeże kolorystyki modelu Puma Tsugi Disc czy Puma Tsugi Blaze. Ponadto do całości dorzucono jeszcze klimatyczny lookbook w formie zdjęć a jak wiadomo Black Scale potrafi zadbać o dobrą atmosferę.

Wracając jednak do tematu obuwia to jeśli chodzi o wymienione parki, postawiono raczej na minimalizm. Puma Tsugi Disc pokryta jest w dużej mierze czernią, która świetnie uzupełniona jest przez białe akcenty jak tył buta i podeszwa. Co do modelu Puma Tsugi Blaze to sytuacja wygląda bardzo podobnie. Ponownie czarna cholewka łączy się z białymi elementami.

Całość daje nam naprawdę fajny efekt, dlatego wszystkich zainteresowanych tą kolaboracją odsyłamy na oficjalną stronę internetową Black Scale.

Kolekcja Black Scale x Puma1 Kolekcja Black Scale x Puma2 Kolekcja Black Scale x Puma3 Kolekcja Black Scale x Puma4 Kolekcja Black Scale x Puma5 Kolekcja Black Scale x Puma6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: