- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Burberry przedstawia wstęp do jesienno zimowej kolekcji na 2022 rok

Riccardo Tisci i dowodzone przez niego Burberry przedstawia wstęp do jesienno zimowej kolekcji na 2022 rok. Swoje nadchodzące nowości przedstawiają poprzez zestaw studyjnych fotografii.

Co ciekawe, marka prezentowaną kolekcją otwiera nowy rozdział w swojej działaności. Przed Wami pierwsza kolekcja z serii „Friends and Family”, w której co sezon będą współpracować z inspirującymi twórcami z nieoczekiwanych środowisk. W przypadku poniższej kolekcji marka współpracuje z Lea T, wieloletnią współpracowniczką i modelką w licznych kampaniach Burberry, która pomaga stylizować ubrania i nadać kolekcji osobistą, twórczą tożsamość.

„Chciałem odkryć inne doświadczenie ożywiające moje kolekcje, więc zdecydowałem, że w każdym sezonie będę otwierał moją kolekcję na nowy kreatywny głos, kogoś wyjątkowego dla mnie, kto mnie inspiruje i którego wyjątkowa kreatywność otacza mnie w moim życiu osobistym ” – wyjaśnia Riccardo Tisci, dyrektor kreatywny Burberry.

Przechodząc do samej kolekcji to widzimy sporo spodni bojówek z kieszeniami po bokach nogawek. Obok tego w oczy rzucają się długie togi sięgające aż do samych kostek. Jednak najważniejsza jest tu odzież wierzchnia. Ciekawym rozwiązaniem jest tu chociażby narzucenie kardiganów na krótkie płaszcze, którym towarzyszą kurtki z powycinanymi literami oraz wojskowa parka. Niemalże wszystkie stylizacje dopełniono butami w outdoorowej stylistyce co tylko podkreśla klimat całej kolekcji.

Zapoznajcie się na spokojnie z poniższą galerią zdjęć od Burberry.

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: