- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylFashionZapoznaj się z nowościami z kolekcji Burberry Resort na 2021 rok

Zapoznaj się z nowościami z kolekcji Burberry Resort na 2021 rok

Czas zapoznać Was z kolejnymi nowościami na 2021 rok. W dalszej części wpisu znajdziecie propozycje z kolekcji Burberry Resort.

Obecna panująca sytuacja związana z wirusowym zagrożeniem wywróciła świat do góry nogami. Dotyczy to również świata mody, przez co nie odbyły się tradycyjne pokazy mody i zapowiedzi kolejnych kolekcji. Jednakże Burberry znalazło sposób by dotrzeć do nas wraz ze swoimi propozycjami z linii Resort. Postanowiło zaangażować swoich brytyjskich pracowników, aby Ci zrobili zdjęcia na drewnianej skrzyni umieszczonej przed ich mieszkaniami w Londynie. Efekt? Całkiem interesujący! Zresztą sami sprawdźcie dołączone fotografie.

Najnowsza kolekcja świetnie pokazuje talent jakim dysponuje Riccardo Tisci, dyrektor kreatywny brytyjskiej marki. Potrafi on świetnie połączyć wyrafinowane krawiectwo oraz wytworną stylistykę zahaczającą o streetwear.

Pośród nowości widzimy kratę w odcieniach beżu z dodatkami bieli i brązu. Ponadto krata pojawia się w wersji bardzo stonowanej na propozycjach zabarwionych w odcieniach czerni. W ofercie znajdą się płaszcze, dobrze skrojone marynarki i spasowane z nimi spodnie.  Na niektórych fotografiach zauważycie również nowość w postaci motywów z kwiatami, a dokładniej chodzi o naszywane róże, które zdobią koszule i spodnie. Rzecz jasna w sprzedaży pojawi się również trencz w beżowym kolorze.

Na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć, a nowości Burberry Resort oczekujcie na początku przyszłego roku.

kolekcja burberry resort 2021 1 kolekcja burberry resort 2021 2 kolekcja burberry resort 2021 3 kolekcja burberry resort 2021 4 kolekcja burberry resort 2021 5 kolekcja burberry resort 2021 6 kolekcja burberry resort 2021 7 kolekcja burberry resort 2021 8 kolekcja burberry resort 2021 9

 

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: