- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Comme des Garçons Shirt zapowiedziało swoją wiosenną kolekcję na 2023 rok

Wprawdzie jesteśmy w połowie wakacji, ale projektanci Comme des Garçons Shirt nie spoczywają na laurach i już teraz zapoznają nas z efektami swojej pracy z ostatnich tygodni. Chodzi dokładniej o nadchodzącą kolekcję na sezon wiosenny przyszłego roku.

Rei Kawakubo i jej zespół projektantów sięgnęli po kilka motywów, które przewijają się przez całą nadchodzącą kolekcję. Zbliżające się nowości korzystają chociażby z motywu… truskawki, który zostaje wykorzystany w postaci kształtu i grafik na koszulach, t-shirtach oraz bluzach. Tuż obok Rei przedstawia kolejną część współpracy z Waltem Disneyem, a dokładniej elementy garderoby przedstawiające kształt głowy Mickey Mouse.

Wymienione powyżej propozycje to jedynie uzupełnienie głównej linii, która sięga po odcienie bieli lub biało błękitne wzory w drobne paski i kratkę. Te ostatnie uzupełniono o patchworkową stylistykę. Chodzi głównie o koszule, materiałowe spodnie i szorty. Całość uzupełniono o czarne marynarki, fraki, spodnie i szorty, które idealnie dopełniają każdą ze stylizacji.

Zapoznajcie się zatem z wiosenną kolekcją Comme des Garçons Shirt na 2023 rok poprzez poniższą galerię zdjęć.

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: