- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearKolekcja czapek Flat Fitty (Wiosna/Lato 2013)

Kolekcja czapek Flat Fitty (Wiosna/Lato 2013)

Ze względu na wysokie temperatury, których w końcu się doczekaliśmy, warto zaopatrzyć się w jakieś nakrycie głowy. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to może skorzystacie z oferty marki Flat Fitty, która właśnie ruszyła z promocją swojego najnowszego wiosenno-letniego zestawu – składa się on z wyżej wspomnianego elementu garderoby, a w akcji nie zobaczymy „zwykłych” zdjęć, lecz wykonane w plenerze.

Do wyboru mamy cztery różne warianty kolorystyczne i graficzne. Jeśli chodzi o zestawienie barw, to zdecydowanie rzucają się one w oczy. Do tego dochodzą ciekawe materiały i sposób ich wykorzystania – np. nietuzinkowy splot na daszku. Warto również dodać, że firma ta wpadła w oko m.in. raperowi o ksywie Wiz Khalifa.

Co do dostępności to oczywiście warto sprawdzić oficjalną stronę internetową Flat Fitty, gdzie dostępny jest ten zestaw.

flat-fitty-2013-spring-summer-collection-2 flat-fitty-2013-spring-summer-collection-3 flat-fitty-2013-spring-summer-collection-4 flat-fitty-2013-spring-summer-collection-5 flat-fitty-2013-spring-summer-collection-6

via Hypebeast
- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: