- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearDenim Tears i Levi's łączą siły przy specjalnej kolekcji w ramach programu...

Denim Tears i Levi’s łączą siły przy specjalnej kolekcji w ramach programu Authorized Vintage

Levi’s pokazał właśnie owoc współpracy z Denim Tears, która odbyła się w ramach programu Authorized Vintage. Punktem wyjścia dla kolekcji jest historia bawełny w Ameryce, w której Tremaine Emory bada w jaki sposób materiał przeplata się z dziedzictwem niewolnictwa.

Kolekcja bazuje na denimowych pozycjach takich jak katana Trucker Jacket, spodnie 501 i czapka Plantation Hat, na które naniesiono grafikę przedstawiającą bawełnę gotową do zbioru. Kolekcja najpierw pojawi się w wersji indigo, a w drugiej połowie roku na sklepowych półkach pojawią się pozycje w czerni. Dopełnieniem tej specjalnej kolekcji jest t-shirt ze zdjęciem pola bawełny i brandingiem Levi’s.

Premiera kolekcji Denim Tears x Levi’s odbędzie się w sklepach tymczasowych w Los Angeles 25 stycznia, następnie w Nowym Jorku (1 Luty), Atlancie (2 Luty) oraz w Londynie (8 Luty). Mini kolekcja pojawi się również w internetowym sklepie Denim Tears od 9 lutego.

kolekcja Denim Tears x Levis ss20 1 kolekcja Denim Tears x Levis ss20 2 kolekcja Denim Tears x Levis ss20 3 kolekcja Denim Tears x Levis ss20 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: