- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)

KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)

Dwie amerykańskie marki DGK oraz nowojorskie Alife postanowiły połączyć siły i wypuścić kolekcję koszulek. Zaprosiły one do współpracy ulicznego fotografa z Nowego Jorku Vladimira Milivojevicha, którego możecie znać pod pseudonimem Boogie. Przybył on do Stanów z Serbii po tym jak wygrał loterię wizową. Jego prace pojawiały się między innymi w magazynach The New York Times oraz Time. 

I jak można się domyśleć chłopaki skorzystali z kilku jego fotografii przedstawiających typów z bronią. Znalazły się one na koszulkach oraz bluzach, wszystko utrzymane jest w biało czarnych barwach z czerwonymi akcentami. Sami sprawdźcie na załączonych fotografiach. Jeśli coś wpadło Wam w oko to udajcie się do internetowego sklepu The Kayo Store.

KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)-1 KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)-2 KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)-3 KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)-4 KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)-5 KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)-6 KOLEKCJA DGK x ALIFE x BOOGIE (ZIMA 2015)-7

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: