- Reklama -NikeNike

DIOR zaprezentował kolekcję Resort 2023

Francuski dom mody DIOR zaprezentował właśnie kolekcję Resort 2023. Biorąc pod uwagę, że kalifornijski projektant Eli Russell Linnetz z ERL został zaproszony jako najnowszy projektant gościnny wspomnianego domu, sensowne było, aby dyrektor kreatywny Kim Jones zaprezentował nadchodzącą kolekcję tle tej znanej plaży w Los Angeles.

„Mamy wielu wspólnych ludzi”, powiedział Jones, wyjaśniając, że para została przedstawiona przez wspólnych znajomych i rozpoczęła rozmowę przez DM około rok temu. Kiedy Jones przybył do siedziby ERL w Venice Beach, aby pracować nad kolekcją, ich twórcza chemia była niemal natychmiastowa.

„Byłem w 99% podekscytowany tym pomysłem, w 1% bałem się, że zatracę się, tylko dlatego, że Kim ma tak silną wizję świata, a jego kolekcje są tak wyrafinowane i uderzające. Mój świat jest o wiele bardziej chaotyczny” – powiedział Linnetz.

W kolekcji można było wyczuć kalifornijski vibe. Można było zobaczyć wytwórnie skrojone garnitury w skaterskiej stylistyce, gdzie długie luźne spodnie zakrywały wielkie ogromne buty kojarzone ze skate’owymi wydaniami sprzed lat. Do tego doszły grunge’owe dzianiny, luźne szorty na deskę oraz propozycje ozdobione cekinowymi haftami Linnetza.

Paleta barw, oprócz oczywistej dla Diora szarości, obejmuje pastelowe odcienie błękitu, turkusu i różu, do których dołożono brąz i wyrazisty, rzucający się w oczy róż.

Zatem poświęćcie te kilka minut i przejrzyjcie dokładnie dołączoną poniżej galerię zdjęć. Pierwsze propozycje z kolekcji Dior Resort 2023 pojawią się w sprzedaży już za kilka miesięcy.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: