- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto wspólna kolekcja Eastpak x White Mountaineering na jesień 2019

Oto wspólna kolekcja Eastpak x White Mountaineering na jesień 2019

Przed Wami kolejna wspólna kolekcja powstała na linii Eastpak x White Mountaineering, która powstała na potrzeby sezonu jesienno zimowego bieżącego roku.

Za całym projektem stoi twórca japońskiej marki – Yosuke Aizawa, który swoją przygodę z White Mountaineering rozpoczął już w 2006 roku. Projektant łączy w swoich kolekcjach design, funkcjonalność i technologię, co udało mu się przenieść na wspólną kolekcję z Eastpak. Pośród nowości zobaczymy trzy różne pozycje, których zdjęcia znajdziecie poniżej.

Są to między innymi: plecak Padded Pak’r zaprojektowany na nowo według wizji Yosuke, który pojawi się w wersji czarnej i z górskim biało czarnym nadrukiem; następnie mamy chyba najbardziej pożądaną pozycję, czyli WM Vest Bag w tych samych barwach co plecak – są to szelki z dwoma torbami umieszczonymi na przodzie; i na koniec nadchodzi WM Musette bazujący na torbie na ramię The One, możemy ją nosić osobno lub doczepiać do wspomnianych wcześniej szelek.

Wspólna kolekcja Eastpak x White Mountaineering będzie wkrótce dostępna w Polsce, w sklepach stacjonarnych i online: Vitkac, SneakerStudio oraz Street Supply.

Eastpak x White Mountaineering FW19 1 Eastpak x White Mountaineering FW19 2 Eastpak x White Mountaineering FW19 3 Eastpak x White Mountaineering FW19 4 Eastpak x White Mountaineering FW19 5 Eastpak x White Mountaineering FW19 6 Eastpak x White Mountaineering FW19

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: