- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersDuet Frog Skateboards x Vans zapowiada kolorową kolekcję

Duet Frog Skateboards x Vans zapowiada kolorową kolekcję

Duet Frog Skateboards x Vans zapowiada kolorową kolekcję odzieży i towarzyszące im nowe projekty butów. Mamy na myśli modele Vans Old Skool i Slip On.

Kolekcja koncentruje się na ekscentrycznych wersjach butów, wyrazistych nadrukach graficznych i detalach. Wszystko ma być zgodne z podejściem Frog Skateboards – dobra zabawa oraz integracja.

Vans Old Skool nadchodzą niby w prostej wersji, która wykonana jest z czarnego zamszu z kontrastowymi białymi przeszyciami oraz czarną podeszwą. Jednak detale doczepione na bokach nadają temu wydaniu charakteru i wyjątkowości. Mamy tu na myśli kolorowe gwiazdki, serduszka i żabki.

Natomiast model Vans Slip On z białą cholewką z płótna bazuje na szachownicy naniesionej na całej swojej powierzchni. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej poszczególne pola pokrywają kolorowe grafiki i wzorki.

Do tego dochodzą jeszcze koszula na krótki rękaw przypominająca swoim projektem wspomniane wyżej Slip On. Obok niej pojawi się czarna bluza z kapturem, jak również longsleeve’y oraz koszulka.

Premiera kolekcji Frog Skateboards x Vans ustawiona jest na 16 lutego bieżącego roku.

Frog Skateboards x Vans 1 Frog Skateboards x Vans 2 Frog Skateboards x Vans 3 Frog Skateboards x Vans 4 Frog Skateboards x Vans 5 Frog Skateboards x Vans 6 Frog Skateboards x Vans 7

 

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: