- Reklama -NikeNike

Matthew M. Williams przedstawia wiosenno letnią kolekcję Givenchy na 2022 rok

Dziś zapoznacie się z nadchodzącą wiosenno letnią kolekcją Givenchy na 2022 rok, którą zaprezentował Matthew M. Williams na swoim pierwszym pokazie mody z publicznością.

W dalszej części wpisu znajdziecie nie tylko zestaw fotografii z pokazu, ale również video z ze świetną ścieżką dźwiękową. Amerykański kreatywny przedstawił swoją wizję przyszłości luksusowego domu mody tworząc bardzo udaną mieszankę luksusu, użyteczności, przepychu i surowości.

„W przypadku kolekcji SS22 chciałem wykorzystać historyczną tradycję Givenchy, jednocześnie patrząc w przyszłość. Aby to zrobić, pracowałem z ludźmi, których podziwiam z różnych dyscyplin, którzy mają naprawdę wyjątkową perspektywę, w tym z artystą Joshem Smithem, którego kultowa praca jest zawarta w całej kolekcji. Kolejnym jest Young Thug, który stworzył całą muzykę do tego show. Współpraca i ta kolekcja oferują ludziom niezwykle wciągające i wyjątkowe wrażenia” – powiedział Matthew M. Williams.

Ukazując zderzenie epok i wpływów, ubrania są celowo układane warstwami. Tradycyjne męskie tkaniny krawieckie, moher, skóra Napa, a także bawełna tkana w jodełkę i krata są łączone z neoprenem i skórą. To co wyróżnia się w całej kolekcji to sporo utylitarnych rozwiązań i kieszeni, a także marynarki i topy pozbawione rękawów. Kolejną kwestią to wąskie, wręcz opinające spodnie i leginsy zestawiane z krótkimi szortami.

W nadchodzącej kolekcji Matthew nie bał się mocno poeksperymentować z obuwiem. Zauważycie mnóstwo swego rodzaju chodaków, które są zabudowane na pięcie i sięgające daleko za kostkę.

Oczywiście nie braknie akcesoriów i dodatków jak czapki, torby i saszetki, jak również biżuteria.

Zatem zapoznajcie się z dołączonymi materiałami i oczekujcie kolekcji Givenchy już na przełomie tego i przyszłego roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: