- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Tak prezentuje się kolekcja Givenchy na pierwszą połowę 2023 roku

Matthew M. Williams był ostatnio podwójnie zapracowany. Oprócz mediolańskiego pokazu swojej marki 1017 ALYX 9SM, drugiego dnia Paryskiego Tygodnia Mody zorganizował swój pierwszy w historii samodzielny pokaz mody męskiej dla Givenchy.

Nadchodzącą kolekcja była w dużej mierze inspirowana ludźmi z bliskiego otoczenia Williamsa, w tym artystami, projektantami i muzykami.

Nasz wzrok przykuło kilka propozycji, które definiują świeżą porcję nowości od MMW. Są to między innymi luźne spodnie z kieszeniami po bokach nogawek oraz ogromne, luźne krótkie spodenki sięgające za kolana, które dopełnione kieszeniami po bokach. Utylitarne podejście z kieszeniami przeniesiono również na kurtki i kamizelki. W ofercie pojawią się jeszcze bezrękawniki i kamizelki, spora ilość bluz z kapturem oraz garniturowe zestawy. Te ostatnie będą utrzymane w luźnych krojach i z przetarciami / dziurami na kolanach.

Poszczególne elementy kolekcji zabarwiono na czarno, szaro i w odcieniach bieli. Dochodzą do tego odcienie koralu, neonowej zieleni i rozmaite wariacje na temat kamuflażu.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjeć i propozycjami Givenchy na pierwszą połowę 2023 roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: