- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearHeron Preston oraz Caterpillar ponownie łączą siły i serwują kolekcję „Cat Power”

Heron Preston oraz Caterpillar ponownie łączą siły i serwują kolekcję „Cat Power”

Heron Preston od zawsze lubował się w odzieży roboczej, co zreszta widać w jego projektach. Nie dziwi więc fakt, że wchodzi do współpracy z filarami tej branży jak Caterpillar. Efektem ich wspólnych działań jest nowa kolekcja „Cat Power”.

Amerykański projektant skorzystał z archiwum marki w Bozeman w stanie Montana i zaprojektował swoją kolekcję na ciekawych pozycjach. Głównym motywem, który przewija się przez całą kolekcję jest logotyp CAT oraz dopisek Diesel Power, przy czym słowo Diesel jest zasłonięte. Dochodzą do tego pomarańczowe metki i 'pieczątki' z nazwą Heron Preston.

W ofercie znajdziemy granatowo czarne bluzy, również te z kapturem oraz koszulki, kurtkę wiatrówkę oraz longsleeve i t-shirt. Dochodzą do tego spodnie roboczem dresy, a także czapki z daszkiem.

Kolekcję Heron Preston x Caterpillar kupicie z sklepu internetowego pod tym linkiem.

Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 1 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 2 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 3 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 4 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 5 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 6 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 7 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 8 Kolekcja Heron Preston x Caterpillar cat power ss21 9

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: