- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Zapoznaj się z jesienno zimową kolekcją HOMME PLISSÉ ISSEY MIYAKE

Ostatnie dni mijają pod znakiem tygodni mody, których zadaniem było zaprezentowanie nowości na drugą połowę roku. Pośród brandów, które przedstawiły swoje jesienno zimowe propozycje był również HOMME PLISSÉ ISSEY MIYAKE. Przed Wami studyjne fotografie z kolekcją zatytułowaną „A Work of Arc”.

Cała kolekcja jest inspirowana… namiotami, a projektanci wykorzystali różne ich formy przy tworzeniu prezentowanych propozycji. Grając nowymi formami, kolekcja przedstawia ewoluującą rzeczywistość, w której podstawowe elementy garderoby mogą nie tylko poruszać się, ale także spoczywać na ciele.

Kolekcja składa się z kilku serii, z których każda odnosi się do innego aspektu konstrukcji namiotu. Chodzi o linie, kształty i formę, dzięki czemu udało się uzyskać trójwymiarowe propozycje i rozwiązania tworzące obszerne sylwetki.

W ofercie znajdziemy nie tylko spodnie w kilku arcyciekawych krojach, ale również szereg intrygujących topów. W sklepach znajdą się bluzy, koszule, jak również koszulki, bezrękawniki oraz dzianiny. Na to wszystko będziemy mogli narzucić płaszcze, długie kurtki, a nawet ponczo. Paleta barw porusza się po zestawie obejmującym odcienie zieleni, brązu, a także pomarańczu, kremu i szarości. Oczywiście nie zabraknie uniwersalnej czerni.

W oczekiwaniu na premiery jesienno zimowej kolekcji HOMME PLISSÉ ISSEY MIYAKE, która odbędzie się w okolicach wakacji, zapoznajcie się z dołączoną galerią zdjęć.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: