- Reklama -NikeNike

Poznaj bliżej wiosenno letnią kolekcję Homme Plissé Issey Miyake na 2023 rok

W mijającym paryskim tygodniu mody Homme Plissé Issey Miyake zapoznało nas z męską kolekcję zatytułowaną Flowers and Vases. Jej przeznaczeniem będzie sezon wiosenny i letni 2023 roku.

Całość zaprezentowano poprzez klasyczny pokaz mody, który zderzono z przedstawieniem tancerzy akrobatycznych Chaillot Theatre National de la Danse.

Zgodnie z wspomnianą powyżej nazwą kolekcji, projektanci pracując nad świeżymi propozycjami inspirowali się pięknymi i delikatnymi kwiatami, jak również solidnymi wazonami. Stąd w kolekcji kontrast pomiędzy ofertą w jaskrawych i żywych barwach – jak odcienie koloru żółtego, czerwieni i koloru niebieskiego – a zgniłą zielenią, brązami i kremami, które mogą odnosić się do jednolitych wazonów.

Ofercie znajdziemy propozycje w regularnych i prostych krojach, jak również zaokrąglone i obszerne rozwiązania, a każde z nich bazujące na charakterystycznym dla marki plisowanym materiale.

Jeśli jesteś zainteresowany nadchodzącą wiosenno letnią kolekcją Homme Plissé Issey Miyake to sprawdź poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: