- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearJil Sander i UNIQLO ponownie łączą siły i serwują minimalistyczne podstawy

Jil Sander i UNIQLO ponownie łączą siły i serwują minimalistyczne podstawy

Jil Sander oraz projektanci japońskiego UNIQLO zasiedli przy stole projektowym raz jeszcze. Owocami ich wytężonej pracy w ostatnich miesiącach jest poniżej zaprezentowana kolekcja na jesień i zimę bieżącego roku.

Ich wspólna przygoda przy okazji tworzenia kolekcji +J rozpoczęła się już w 2009 roku. Teraz po jedenastu latach łączą siły ponownie. Linia jest przedsięwzięciem tworzonym z niemiecką projektantką, a nie z jej domem mody, który wcześniej należał do Prady, a obecnie jest niezależny (poza Japonią, gdzie jest licencjonowana przez Onward Holdings) i współtworzony przez Luke’a i Lucie Meier.

Wracając już do samej kolekcji to zaserwowane nowości oddają wspólny szacunek dla nowoczesności i ponadczasowego designu. Świeża oferta obejmuje wyrafinowane, ekskluzywne propozycje codziennego użytku z charakterystycznym dla Sander minimalistycznym sznytem.

W zapowiedzi kolekcji, Sander wyjaśniła swoje główne zamysły dotyczące kolekcji:

„Postanowiłam zdefiniować globalny nowoczesny uniform, mając na uwadze to, że ubrania powinny być trwałe i wytrzymałe. Powinny służyć noszącemu na lata i dawać mu energię oraz pewność siebie, które są tak bardzo potrzebne w naszej globalnej rzeczywistości”.

Wyróżniającymi się elementami kolekcji jest przede wszystkim odzież wierzchnia obejmująca puchowe kurtki i płaszcze. Obok nich widzimy wełniane marynarki i płasze, a także przerozmiarowane koszule w bieli, kości słoniowej i czerni. Z kolei swetry i kardigany nadchodzą w mieszance kaszmiru i wełny merynosów. To tylko część ich wspólnej oferty.

Premiera wspólnej kolekcji Jil Sander x UNIQLO +J ustawiona jest na 12 listopada. Sprawdzajcie wtedy internetowy sklep japońskiej marki.

kolekcja jil sander x uniqlo fw20 1 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 2 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 3 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 4 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 5 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 6 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 7 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 8 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 9 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 10 kolekcja jil sander x uniqlo fw20 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: