- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearMini kolekcja Levi's Made & Crafted x Loopwheeler z okazji 20 lecia

Mini kolekcja Levi’s Made & Crafted x Loopwheeler z okazji 20 lecia

Japońska przędzalnia bawełny Loopwheeler z okazji 20-lecia wchodzi do współpracy z Levi’s Made & Crafted. Zaprezentowano zwięzłą kapsułę wypełnioną jeansami i pozycjami z bawełny, które podkreślają to co najlepsze w obu brandach.

Ich wspólna kolekcja została skompresowana do zaledwie pięciu pozycji, mianowicie bluzy, t-shirtu, a także rozpinanej bluzy z kapturem, denimowej katany oraz jeansowych spodni. , Zestaw został wykonany z grubej francuskiej frotte przędzionej w unikalnym procesie, który może być wykonany tylko przez jedną maszynę na świecie, w Japonii. Wszystkie ubrania zostały potraktowane głębokim barwnikiem indygo, dzięki czemu każda pozycja unikalnie się starzeje wraz z upływem czasu.

Na wspomnianej wyżej katanie zdecydowano się postawić na żółte przeszycia co idealnie kontrastuje z ciemno granatowym kolorem samej katany. Z kolei na koszulce pojawiają się jasne napisy z nazwami obu marek. Pozostałe pozycje są już bardziej stonowane i oszczędne w formie.

Prezentowana na załączonych fotografiach kolekcja Loopwheeler x Levi’s Made & Crafted jest obecnie dostępna w przedsprzedaży w sklepie levi.jp, a poszczególne pozycje mieszczą się w przedziale cenowym od 245 USD do 611 USD.

Loopwheeler x Levis Made and Crafted 1 Loopwheeler x Levis Made and Crafted 2 Loopwheeler x Levis Made and Crafted 3 Loopwheeler x Levis Made and Crafted 4 Loopwheeler x Levis Made and Crafted 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: