- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolekcja Levi’s Skateboarding (Jesień 2013)

Kolekcja Levi’s Skateboarding (Jesień 2013)

Wczoraj jako pierwsi pokazaliśmy zajebiste video Levi’s Skateboarding prezentujące po części jesienną kolekcję nowej linii Levi’s, a dziś skupimy się na niej już trochę dokładniej.

Levi’s Skateboarding to pierwsza kompletna, globalna linia dedykowana skateboardingowi jaka wyszła spod rąk designerów tej legendarnej marki. Kolekcja zaprojektowana, opracowana i testowana przez skaterów to tak naprawdę dobrze znane klasyki zmienione tak, aby sprostać wymaganiom skaterów.

W kolekcji znajdziemy denim, zwykłe materiałowe spodnie, kilka koszul, a także bluzy, koszulki oraz lekkie kurtki. Jeśli chodzi o spodnie to znajdziemy tu modele i kroje takie jak: Levi’s 510 – Skinny, Levi’s 511 – Slim oraz Levi’s 513 – Slim Straight i Levi’s 504 Regular.

Zastosowano tu Cordurę by zwiększyć odporność spodni na zniszczenia i przetarcia, a także Lycrę by zwiększyć lekko elastyczność i wygodę. To wszystko zmiksowano z dodatkowym przeszyciami wzdłuż i w kroku by zapobiec rozerwaniu spodni, zastosowano również dodatkowy materiał na tylnych kieszeniach oraz wstawiono dodatkową wewnętrzną kieszonkę na drobne rzeczy.

Poniżej możecie sprawdzić nowości Levi’s Skateboarding, które pojawią się w sklepach takich jak na przykład Eleven od 1 sierpnia bieżącego roku.

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-1

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-2

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-3

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-4

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-5

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-6

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-7

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-8

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-9

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-10

Kolekcja Levis Skateboarding (Jesien 2013)-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: