- Reklama -NikeNike

maharishi wypuszcza kolekcję akcesoriów CASETiFY w wojskowej stylistyce

maharishi wypuszcza kolekcję akcesoriów CASETiFY do produktów Apple, które zaprojektowano w wojskowej stylistyce.

Będziecie mogli zaopatrzyć się w paski Apple Watch, case’y do iPhone’ów oraz pokrowce na Wasze MacBooki. Do tego dochodzą portfele Magsafe oraz case na słuchawki AirPods.

Przedstawiony poniżej zestaw korzysta ze wzoru DPM: Golden Tigerskins. Jest to rzadka iterację kamuflażu widziana w latach 60-tych w głębokim Wietnamie, gdy rozmieszczeni doradcy starali się wprowadzać zmiany w swoich mundurach, aby dostosować się do klimatu.

Wszystko to zwieńczono typografią MILTYPE – współczesnego podejścia do znaków MIL-SPEC, które przekazują dokładne specyfikacje sprzętu.

Zgodnie ze swoją polityką i podejściem do ochrony środowiska, brytyjska marka zdecydowało się na specjalną kolekcję z CASETiFY, z tego względu, że posiadają certyfikat ISO14001. Dotyczy on stosowania procesów w ramach ich produkcji, takich jak zbieranie wody deszczowej, zaawansowane systemy recyklingu, w pełni cyrkularne pozyskiwanie materiałów z wykorzystaniem tworzyw sztucznych pochodzenia roślinnego i wolnych od BPA, a także nietoksycznego atramentu na bazie soi.

Nowości z kolekcji maharishi x CASETiFY, które widać na poniższych zdjęciach, są do kupienia w ich sklepie online.

Kolekcja maharishi x CASETiFY Holiday 2022 1 Kolekcja maharishi x CASETiFY Holiday 2022 2 Kolekcja maharishi x CASETiFY Holiday 2022 3 Kolekcja maharishi x CASETiFY Holiday 2022 4 Kolekcja maharishi x CASETiFY Holiday 2022 5 Kolekcja maharishi x CASETiFY Holiday 2022 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: