- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylMenswearMargaret Howell zapowiada jesienno zimową kolekcję utrzymaną w wojskowej stylistyce

Margaret Howell zapowiada jesienno zimową kolekcję utrzymaną w wojskowej stylistyce

Do jesieni jeszcze kilka dobrych miesięcy, ale Margaret Howell już teraz ujawnia jak będzie wyglądała jej jesienno zimowa kolekcja bieżącego roku. Poprzez studyjne fotografie, które umieszczamy pod tym tekstem zapoznacie się z nadchodzącymi nowościami ciut dokładniej.

Margaret Howell jest znaną współczesną brytyjską projektantką odzieży, która od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją odzieży męskiej. W nadchodzącym sezonie zobaczymy kolekcję, którą określiła słowami „wygodne, luźne i swobodne”. Całość utrzymała w militarnej stylistyce wykorzystując tradycyjne materiały. Zobaczymy tu między innymi sztruks, dzianiny oraz rozwiązanie nazywane Harris Tweed. Paleta barw, po której poruszała się projektantka wraz ze swoim zespołem obejmuje typowo jesienne kolory. Mamy na myśli zgniłą zieleń, szarości, ciemny granat i kolor musztardowy, a także brąz i czerń.

W kolekcji znajdziemy między innymi codzienne koszule doskonale komponujące się z zestawem odzieży wierzchniej, w której znajdują się trencze i marynarki. Obok tego w ofercie pojawi się szereg różnych spodni, od tych szerokich po te ze zwężaną nogawką. Na chłodniejsze popołudnia zaprojektowano dzianinowe swetry, które czasami dopełniono kontrastowymi geometrycznymi wzorami.

Zapoznajcie się zatem z poniższymi zdjęciami, a jesiennych nowości od Margaret Howell szukajcie za kilka dobrych tygodni w jej sklepie online.

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: