- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylMenswearZdjęcia z wiosenno letnią kolekcją Margaret Howell na 2020 rok

Zdjęcia z wiosenno letnią kolekcją Margaret Howell na 2020 rok

Po wycieczce do Japonii, gdzie tamtejsze brandy Kazuyuki Kumagai oraz KAPITAL zaprezentowali swoje wiosenno letnie kolekcje na 2020 rok, przenosimy się do Wielkiej Brytanii by zapoznać Was z kolekcją od Margaret Howell, oczywiście na ten sam okres.

Margaret zdążyła nas przyzwyczaić do minimalistycznych, ale przemyślanych kolekcji, które inspirowane są angielskim dziedzictwem, i tym razem nie jest inaczej. Na wiosnę i lato przyszłego roku zaserwuje nam sporo oliwkowych odcieni przywodzących na myśl wojskowe uniformy, które zostaną dopełnione musztardowymi barwami. Dochodzą do tego szarości i to od jasnej aż po bardzo ciemny odcień. Oczywiście nie braknie uniwersalnej czerni. To główne kolory znajdujące się w palecie barw przyszłorocznej kolekcji. Nie doświadczymy tu wzorów i nadruków, a jedynym przełamaniem wydaje się tu krata umieszczona na zaledwie kilku pozycjach.

Zgodnie z obecnymi trendami kolekcja będzie w luźnymi kroju ze spodniami sięgającymi kostek. Stylistyka wchodzi w bardziej formalny charakter, więc w kolekcji możemy zauważyć sporą ilość koszul oraz marynarek, które możemy łączyć z różnego typu kurtkami na pierwsze chłodne wiosenne popołudnia.

Zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć, na której zobaczyć wiosenno letnią kolekcję Margaret Howell, które z czasem znajdziesz w jej sklepie online.

kolekcja margaret howell ss20 1 kolekcja margaret howell ss20 2 kolekcja margaret howell ss20 3 kolekcja margaret howell ss20 4 kolekcja margaret howell ss20 5 kolekcja margaret howell ss20 6 kolekcja margaret howell ss20 7 kolekcja margaret howell ss20 8 kolekcja margaret howell ss20 9 kolekcja margaret howell ss20 10 kolekcja margaret howell ss20 11 kolekcja margaret howell ss20 12 kolekcja margaret howell ss20 13 kolekcja margaret howell ss20 14 kolekcja margaret howell ss20 15 kolekcja margaret howell ss20 16 kolekcja margaret howell ss20 17 kolekcja margaret howell ss20 18 kolekcja margaret howell ss20 19 kolekcja margaret howell ss20 20 kolekcja margaret howell ss20 21

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: