- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearMargaret Howell ujawnia jak będzie wyglądała kolekcja na wiosnę i lato 2021

Margaret Howell ujawnia jak będzie wyglądała kolekcja na wiosnę i lato 2021

Margaret Howell powraca do nas za sprawą zapowiedzi przyszłorocznej kolekcji, która będzie przeznaczona na sezon wiosenny i letni. Poniżej dołączone studyjne fotografie pozwolą Wam bliżej zapoznać się z nadchodzącymi propozycjami.

Margaret z sezonu na sezon tylko potwierdza, że we wszystkim co robi ma rację i idzie w dobrym kierunku. Mowa chociażby o zrównoważonej modzie, ignorancji ulotnych i zmiennych trendów, czy pozostaniu wiernej swojemu instynktowi. Wszystko to co wymieniliśmy plus rzemiosło i jakość wykonania za każdym razem będą triumfować nad jednorazową modą i fast fashion.

Pośród zaprezentowanych nowości widzimy pozycje z ciekawymi rozwiązaniami. Wystarczy wspomnieć lekką kurtkę z asymetrycznym kołnierzem, koszule z przerozmiarowaną kieszenią czy dłuższe i luźniejsze koszule z szerszymi ramionami.

„Każdy nowy sezon to zawsze kontynuacja, małe poprawki, które sprawiają, że coś jest teraz dobre” – mówi. „Proporcje też są dla nas bardzo ważne, wiele z tego, co robimy, dotyczy przeskalowania”

Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że poszczególne pozycje prezentują zarówno modele, jak i modelki. Dla niej ubrania ożywają na cele i to nieważne czy męskim czy damskim. Margaret Howell była jedną z pierwszych projektantek, która zacierała granice pomiędzy kategoriami.

Pośród nowości pojawią się między innymi długie kurtki, luźno skrojone marynarki oraz luźne spodnie przycięte u dołu. Towarzyszą im dzianiny oraz koszule w kilku wariantach, a także koszulki i szorty na cieplejsze dni.

Projektowanie nadchodzącego sezonu było dla niej o tyle trudne, że Margaret uwielbia materiały, ich fakturę i gramaturę. Uwielbia sama mierzyć wszystko co projektuje, a w obecnych czasach dostęp do tego wszystkiego był dość utrudniony.

Jednak przyglądając się poniższym fotografiom możemy śmiało stwierdzić, że się jej udało i już za kilka miesięcy na sklepowych półkach zadebiutuje świetna kolekcja. Znajdziecie ją oczywiście u źródła, czyli pod tym linkiem.

kolekcja margaret howell ss21 1 kolekcja margaret howell ss21 2 kolekcja margaret howell ss21 3 kolekcja margaret howell ss21 4 kolekcja margaret howell ss21 5 kolekcja margaret howell ss21 6 kolekcja margaret howell ss21 7 kolekcja margaret howell ss21 8 kolekcja margaret howell ss21 9 kolekcja margaret howell ss21 10 kolekcja margaret howell ss21 11 kolekcja margaret howell ss21 12 kolekcja margaret howell ss21 13 kolekcja margaret howell ss21 14 kolekcja margaret howell ss21 15 kolekcja margaret howell ss21 16 kolekcja margaret howell ss21 17 kolekcja margaret howell ss21 18 kolekcja margaret howell ss21 19 kolekcja margaret howell ss21 20 kolekcja margaret howell ss21 21 kolekcja margaret howell ss21 22 kolekcja margaret howell ss21 23 kolekcja margaret howell ss21 24

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: