- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Margaret Howell ujawnia swoją kolekcję na przyszłoroczną wiosnę i lato

Prezentując swoją wiosenno letnią kolekcję na 2022 rok Margaret Howell w notatkach prasowych zawarła słowa „przegląd i odnowienie”. Jest to odniesienie do ponad 50 letniej kariery w projektowaniu odzieży męskiej, a nadchodząca kolekcja odświeża niektóre klasyczne propozycje z lat 70-tych i 80-tych.

Margaret i jej zespół projektantów zaserwują nam nie tylko użyteczność i wystudiowany minimalizm, z których znana jest ta brytyjska marka, ale również przemysł kilka zaskakujących rozwiązań. Na dołączonych poniżej studyjnych zdjęciach zobaczycie nie tylko klasyczne rozwiązania, ale także krótko skrojone spodnie odsłaniające białe skarpety, które idealnie podkreślają jej figlarne podejście do męskiej mody. Trochę to zaskakuje, bo udając się do sklepów Howell oczekujemy raczej klasycznych i ponadczasowych propozycji. Ciekawy kontrast. Być może jest to chęć odświeżenia swojego image’u i zaproszenie do tańca młodszego grona odbiorców.

Pośród nowości na początek przyszłego roku znajdziemy ponadto lekkie i letnie dzianiny, które pojawia się w stonowanych, ziemistych odcieniach. Z kolei same kroje i sylwetki będą raczej luźne i wygodne.

Widoczna na poniższych zdjęciach kolekcja Margaret Howell wpadnie do sklepów dopiero na początku przyszłego roku. Macie zatem jeszcze kilka chwil by zapoznać się z jej świeżymi propozycjami.

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: