- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

nanamica prezentuje swoją wiosenno letnią kolekcję na 2022 rok

Nie będziemy tego ukrywać – nanamica to jedna z naszych ulubionych marek z Kraju Kwitnącej Wiśni, więc każda nowa kolekcja cieszy nas niezmiernie. Dziś będziecie mogli poczuć to szczęście zapoznając się z poniższą galerią studyjnych fotografii, które prezentują zestaw propozycji na sezon wiosenny i letni na 2022 rok.

Wspomniana wyżej marka została uruchomiona w 2003 roku, a za jej startem stał Eiichiro Homma, który zanim ruszył ze swoim brandem to zbierał doświadczenie przez kilkanaście lat działając na japońskim rynku. Jego umiejętnością jest przeplatanie technicznych materiałów w odzieży, która swoim designem płynnie porusza się pomiędzy urban outdoorem a menswearem.

Na nadchodzące ciepłe miesiące Homma przygotował dla nas szereg prostych i stonowanych projektów, które często zahaczają o odzież wojskową. Pośród nowości widzimy między innymi spodnie bojówki oraz wojskowe koszule z kieszeniami na przodzie, które tym razem wykonano z lżejszych materiałów. Oczywiście fani płaszczy i długich kurtek będą mogli uzupełnić swoją szafę o świeże wydania Soutien i Balmacaan. Do tego zestawu dochodzą luźno skrojone materiałowe spodnie, jeansy oraz dresowe rozwiązania.

Paleta barw, po której poruszała się japońska marka, tradycyjnie obejmuje granaty, beże, szarości i czerń. Jednak obok tego widzimy również różne warianty kraty oraz sporo wąskich pasów.

W odpowiedzi na wiosenne potrzeby Eiichiro wprowadza do kolekcji takie materiały jak COOLMAX, GORE-TEX i ALPHADRY.

Zerknijcie na galerię zdjęć umieszczoną poniżej i sami sprawdźcie świeże propozycje japońskiej marki. Nowości znajdziecie w internetowym sklepie nanamica lub europejskim END.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: