- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersKolaboracja nanamica x Reebok łączy w nowej kolekcji klimat retro z marynistycznym

Kolaboracja nanamica x Reebok łączy w nowej kolekcji klimat retro z marynistycznym

Reebok Classic w najnowszym przedsięwzięciu łączy swoje talenty i doświadczenie z japońskim brandem nanamica, a efekty ich wielotygodniowej współpracy możecie podziwiać na zdjęciach dołączonych pod tym tekstem.

nanamica to brand założony już w 2003 roku, a jego twórcą i designerem jest Eiichiro Homma. Markę można zaszufladkować do działu z napisem urban outdoor, a jej odzież to połączenie mody i funkcjonalności, bez zbędnego podążania za trendami.

Zespół stworzony z designerów obu marek dostarcza nam czteroelementową kolekcję, w tym buty w dwóch wersjach kolorystycznych. A propos tej ostatniej pozycji, wokół której powstała ta kolekcja, to jest tu model Club C z dodatkowym elementem z butów Alien Stomper, który zastępuje sznurowanie oraz język. Następnie widzimy komplet w postaci spodni i spasowanej z nimi rozpinanej bluzy, które zostały wykonane z bawełnianego sztruksu, a całość mamy w luźnymi i szerokim kroju, który wpasowuje się w stylistykę japońskiej marki. Na bluzie widnieje ogromny wektor, czyli branding sportowej marki, w kolorze morskim, który idealnie kontrastuje z czernią. Z kolei dopełnieniem kolekcji zdaje się być koszulka kolorze granatowym lub czarnym z umieszczonym na niej Katakana Box Logo, wokół którego pojawia się logo Reebok Classic.

Opisywana w tym poście kolekcja nanamica x Reebok pojawi się w sprzedaży 30 listopada w sklepach japońskiej marki oraz w ich sklepie online.

nanamica x Reebok 1 nanamica x Reebok 2 nanamica x Reebok 3 nanamica x Reebok 4 nanamica x Reebok 5 nanamica x Reebok 6 nanamica x Reebok 7 nanamica x Reebok 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: