- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearPrzegląd kolekcji Nike ACG na tegoroczne lato

Przegląd kolekcji Nike ACG na tegoroczne lato

Ten wpis zapozna Was bliżej z letnią ofertą Nike ACG na nadchodzące tygodnie. Poniżej znajdziecie zestaw studyjnych fotografii.

Nowa kolekcja Nike ACG została zaprojektowana by spełnić wszelkie wymogi w każdych warunkach i w każdej sytuacji podczas outdoorowych wypadów. Świeża partia nowości na tegoroczne lato oparta jest na dziedzictwie Nike ACG i jest częściowo zainspirowana pieszymi wędrówkami po pozamiejskich terenach w Japonii. Kolekcja wykorzystuje mocne układy kolorów, wyraziste grafiki, jest wykonana z lekkich elementów oraz można ją łatwo spakować.

„Częścią misji Nike ACG jest wyprowadzanie większej liczby ludzi na zewnątrz i docenianie środowiska” – mówi Nur Abbas, dyrektor ds. Projektowania Nike. „To, co naprawdę ekscytujące w najnowszej kolekcji ACG, to wzrost oferty dla kobiet. Patrząc w przyszłość na kolejne kroki w Nike ACG, cieszymy się, że możemy odkryć piękno natury dzięki eksploracji – nie ważne kim jesteś.”

W letniej kolekcji znajdziemy damskie body NRG ACG, które zapewnią odpowiednią wentylację i jest wyposażone w technologię odprowadzania potu i ochronę przed promieniowaniem UV. Z kolei damskie leginsy NRG ACG Tight mają siateczkę z tyłu za kolanem dla dodatkowej wentylacji podczas upałów i wilgotnych dni, a dodatkowo wyposażone je w elementy odblaskowe.

Natomiast męska kamizelka NRG ACG jest doskonałym elementem garderoby, ponieważ ma wiele kieszeni do przechowywania akcesoriów i kosztowności oraz jest lekka i oddychająca dzięki zastosowaniu podszewki z siatki.

Obok wymienionych powyżej propozycji pośród nowości znajdziemy jeszcze skrócone damskie koszulki NRG ACG Crop Top oraz damskie szorty. Oferta dla mężczyzn obejmuje lekkie kurtki GORE-TEX Paclite Jacket oraz NRG ACG Lightweight Jacket.

Premiera letniej kolekcji Nike ACG w oficjalnym sklepie amerykańskiej marki ustawiona jest na 14 maja bieżącego roku.

kolekcja nike acg su20 1 kolekcja nike acg su20 2 kolekcja nike acg su20 3

Peter_Park_N/A_Model_M_N/A_72_10
M

kolekcja nike acg su20 5 kolekcja nike acg su20 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: