- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearNOAH wypuszcza kolekcję nawiązującą do Depeche Mode

NOAH wypuszcza kolekcję nawiązującą do Depeche Mode

Jeden z obecnie najważniejszych brandów na streetwearowym rynku NOAH wypuszcza krótką serię nawiązującą do legendarnego i kultowego zespołu Depeche Mode, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

Brendon Babenzien tworząc nową kolekcję inspirował się głównie krążkiem Depeche Mode „Violator” z 1990 roku, na którym znalazły się takie ponadczasowe klasyki jak „World in My Eyes„, wszystkim znane „Personal Jesus” czy „Enjoy the Silence”, a także „Policy of Truth”.

Motywem przewodnim była okładka płyty, na której widniała czerwona róża na czarnym tle. Pojawia się ona w kilku wariacjach na t-shirtach, longsleeve’ach i koszulach w kratę. Różę wykorzystano również na koledżówce z prasowanej czarnej wełny i z czarnymi skórzanymi rękawami. Pozostałe motywy umieszczone na koszulkach nawiązują do wspomnianych wyżej singli.

Premiera kolekcji NOAH „Depeche Mode” przewidziana jest już na 12 grudnia, a zgarniecie ją poprzez ich sklep online.

Wcześniej nowojorski brand sięgnął do twórczości hardcore’owo punkowej ekipy Youth of Today.

NOAH Depeche Mode 1 NOAH Depeche Mode 2 NOAH Depeche Mode 3 NOAH Depeche Mode 4 NOAH Depeche Mode 5 NOAH Depeche Mode 6 NOAH Depeche Mode 7 NOAH Depeche Mode 8 NOAH Depeche Mode 9 NOAH Depeche Mode 10 NOAH Depeche Mode 11 NOAH Depeche Mode 12 NOAH Depeche Mode 13 NOAH Depeche Mode 14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: