- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Premiera specjalnej kolekcji Noah x Keith Haring

Przed Wami ciepła jak bułeczki kolekcja powstała na linii Noah x Keith Haring. Zapoznacie się nią poprzez dołączone poniżej zdjęcia.

W tym roku mija piąta rocznica powstania specjalnej kolekcji świątecznej tworzonej z przedstawicielami i fundacją zmarłego artysty Keitha Haringa. To jedna z tych kolaboracji, która przypomina marce, jak bardzo kochają miasto i ludzi, którzy nazywają je domem, bez względu na to, skąd pochodzą. Keith, podobnie jak wiele największych postaci Nowego Jorku, pochodził z innego miejsca i uczynił miasto swoim domem i twórczym katalizatorem. Przez całą swoją karierę wniósł do Nowego Jorku kreatywność i młodzieńczą energię – pozostawiając swój ślad na zawsze.

https://vimeo.com/654755426

Owocem tegorocznej współpracy jest zestaw obejmujący nie tylko odzież i dodatki, ale również akcesoria. Na sklepowych półkach pojawia się bluza z kapturem, longsleeve,  także wełniane czapki zimowe i czapki z daszkiem. Obok tego mamy możliwość zakupu zapalniczki, świeczki zapachowej, a także świątecznej bombki i świecowych kredek.

Widoczne poniżej nowości NOAH x Keith Haring znajdziecie w ich sklepie online.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: