Strona główna Styl Menswear Tak będzie się prezentowała jesienno zimowa kolekcja od OAMC

Tak będzie się prezentowała jesienno zimowa kolekcja od OAMC

Można by rzec – kolejny post i kolejne nowości na sezon jesienno zimowy. No, ale co się dziwić, skoro trwają wirtualne tygodnie mody, a marki takie jak OAMC zapoznają nas ze swoimi nadchodzącymi propozycjami.

Lukę Meier, były kreatywny w Supreme, powraca do nas dostarczając kolekcję inspirowaną słowami i twórczością amerykańskiego malarza i artysty grafika Roberta Rauschenberga. Nawet w notce z pokazu znalazł się jego cytat „Nie ma powodu, aby nie uważać świata za jeden gigantyczny obraz”.

Zgodnie z filozofią Roberta „Zaczynasz od możliwości materiału”, Luke w najnowszej kolekcji OAMC stara się to rozszyfrować i zbadać ideę kombinacji. Artysta jest dobrze znany z mieszania materiałów, a jego poszukiwania zainspirowały markę do opracowania odzieży, w której znajduje się równowaga między mieszanką materiałów, kolorów lub technik.

Rezultatem jest zestaw nowości, w której projektant zestawia ze sobą luksusowe materiały i kroje z pospolitymi rozwiązaniami jak chociażby zamki błyskawiczne. Zerknijcie chociażby na odzież wierzchnią i płaszcze, a nawet spodnie, przy których na nogawkach znajdziecie dodatkowe rozpięcia.

Zauważycie tu również wiele odniesień do nośników filmów i muzyki, które powoli odchodzą w zapomnienie. Spójrzcie na grafiki i nadruki, które przedstawiają kasety magnetofonowe i VHS, winyle czy telewizyjny szum, który został przeniesiony na koszulę.

Modele biorący udział w sesji mają na sobie sneakersy powstałe we współpracy z marką adidas. Ich przyjaźń trwa już od kilku dobrych sezonów i zapowiada się, że jesień przyniesie nam kolejną odsłonę kolaboracji. Oprócz tego, w nadchodzącej kolekcji pojawi się własna linia butów użytkowych wyposażonych w podeszwy Vibram.

Natomiast jeśli chodzi o akcesoria to w oczy rzucają się mini torebki, które można nosić pojedynczo lub zestawiać po dwie, a nawet trzy. Dochodzą do tego sporych rozmiarów torby, które wzorowane są na wojskowych torbach na hełm.

Z prezentowanymi nowościami od OAMC na tegoroczną jesień i zimę możecie się zapoznać na spokojnie poprzez poniższą galerię zdjęć. Premiera kolekcji przewidziana jest na drugą połowę bieżącego roku.

kolekcja oamc fw21 1 kolekcja oamc fw21 2 kolekcja oamc fw21 3 kolekcja oamc fw21 4 kolekcja oamc fw21 5 kolekcja oamc fw21 6 kolekcja oamc fw21 7 kolekcja oamc fw21 8 kolekcja oamc fw21 9 kolekcja oamc fw21 10 kolekcja oamc fw21 11 kolekcja oamc fw21 12 kolekcja oamc fw21 13 kolekcja oamc fw21 14 kolekcja oamc fw21 15 kolekcja oamc fw21 16 kolekcja oamc fw21 17 kolekcja oamc fw21 18 kolekcja oamc fw21 19 kolekcja oamc fw21 20 kolekcja oamc fw21 21 kolekcja oamc fw21 22 kolekcja oamc fw21 23 kolekcja oamc fw21 24 kolekcja oamc fw21 25 kolekcja oamc fw21 26 kolekcja oamc fw21 27 kolekcja oamc fw21 28

kolekcja oamc fw21 29 kolekcja oamc fw21 30

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: