- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaKolekcja okularów z kolaboracji A.P.C. x Persol

Kolekcja okularów z kolaboracji A.P.C. x Persol

Wprawdzie za oknem szaro i ponuro, ale już za kilka tygodni trzeba będzie zacząć się rozglądać na nowymi okularami przeciwsłonecznymi. Z pomocną dłonią przychodzi zespół stworzony na linii A.P.C. x Persol, który przynosi kolaboracyjną kolekcję okularów.

Włoska luksusowa marka okularów Persol wchodzi we współpracę po raz pierwszy od pół wieku, a za swojego partnera wybrała francuski dom mody A.P.C., a wszystko to na potrzeby sezonu wiosenno letniego 2020.

Obie strony wzięły na warsztat model Persol 649, który została pierwotnie zaprojektowany w 1957 roku dla kierowców tramwajów w Turynie we Włoszech. Sylwetka zyskała rozgłos, gdy włoski aktor Marcello Mastroianni nosił je w filmie z 1961 roku „Rozwód po włosku”.

Od tego czasu model 649 był noszony przez czołowych aktorów i reżyserów, zarówno na ekranie, jak i poza nim. Z kolei Persol do dziś pozostaje preferowaną marką zarówno w branży filmowej, jak i modowej.

Sesja zdjęciowa, która prezentuje okulary została wykonana przez Sama Rocka w siedzibie głównej francuskiej marki. Gwiazdami sesji był sam założyciel Jean Touitou, a także muzyk Sky Ferreira i piosenkarz Joseph Mount z brytyjskiego zespołu Metronomy.

W kolekcji znajdziemy trzy różne wersje kolorystyczne okularów A.P.C. x Persol 649, a dostaniecie je w ich sklepie online włoskiej marki lub w sklepie internetowym A.P.C. w cenie 255 Euro.

okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 1 okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 2 okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 3 okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 4 okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 5 okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 6 okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 7 okulary przeciwsloneczne APC x Persol 649 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: