- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearKolekcja OVO x Canada Goose

Kolekcja OVO x Canada Goose

Canada Goose to firma, która nie widnieje w streetwearowych katalogach, gdyż na co dzień obraca się wokół turystyki. Spytacie więc dlaczego marka ta pojawiła się na łamach naszego magazynu? Już spieszymy z odpowiedzią. Wszystko za sprawą świeżej kolaboracji z marką OVO należącą do kanadyjskiego rapera, funkcjonującego pod ksywą Drake.

Zanim przejdziemy do pełnego opisu poniższej kolekcji, warto dodać, że Canada Goose to brand, którego 100% produkcji odbywa się w Kanadzie, ze względu na przywiązanie do doskonałego lokalnego rzemiosła. Istnieje również inny powód lokalnej produkcji – warunki atmosferyczne a kto może lepiej zaprojektować ubrania, mające nas obronić przed minusowymi temperaturami niż osoby, które bardzo dobrze znają taki klimat.

Wracając jednak do tematu to sam asortyment jest naprawdę ogromny, także raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, niektóre z ciuchów spokojnie spiszą się na miasto, jak i na górskie wędrówki. Na pierwszy plan wysuwają się świetnej jakości kurtki, dostępne w wariancie czarnym i białym. Do tego dochodzą longsleeve’y i szeroka paleta, składająca się z t-shirtów. Uzupełnieniem stawki są hoodie, krótkie spodenki i czapki z daszkiem oraz akcesoria w postaci breloków.

Całość wisi już na oficjalnej stronie internetowej OVO.

Kolekcja OVO x Canada Goose1 Kolekcja OVO x Canada Goose2 Kolekcja OVO x Canada Goose3 Kolekcja OVO x Canada Goose4 Kolekcja OVO x Canada Goose5 Kolekcja OVO x Canada Goose6 Kolekcja OVO x Canada Goose7 Kolekcja OVO x Canada Goose8 Kolekcja OVO x Canada Goose9 Kolekcja OVO x Canada Goose10 Kolekcja OVO x Canada Goose11 Kolekcja OVO x Canada Goose12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: