- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaStylStreetwearPalace Skateboards i New Era wypuszczają kolekcję w baseballowym klimacie

Palace Skateboards i New Era wypuszczają kolekcję w baseballowym klimacie

Palace połączył siły z New Era, tworząc kolekcję o tematyce baseballowej, która celebruje cztery miasta, w których skateboardowa marka ma swoje flagowe sklepy: Londyn, Nowy Jork, Tokio i Los Angeles.

Otrzymujemy zatem kolekcję, która odnosi się do każdego z miast osobno. Każde z nich otrzymuje swoją własną bluzę z kapturem, czapkę oraz baseballową koszulkę. W sprzedaży pojawią się zatem cztery zestawy różniące się między sobą kolorami.

Propozycje odnoszące się do Londynu są w kolorze bordowym z nutami niebieskiego i mają grafikę przedstawiającą Big Bena wewnątrz baseballowej piłki. Elementy związane z Nowym Jorkiem są w kolorze czarnym z czerwonymi detalami i mają popiersie z czasów starożytnej grecji. Pozycje z Tokio są w kolorze ciemnoszarym, z panoramiczną grafiką góry Fuji w tle i napisem „3020” na nich zamiast 2020. Wreszcie, zestaw odnoszący się do Los Angeles jest w kolorze wrzosowo szarym, chociaż koszulka jest bardziej kremowa i ma akcenty w zieleni oraz czerni.

Premiera wspólnej kolekcji Palace x New Era ustawiona jest na 6 listopada, a znajdziecie ją w ich sklepie online.

kolekcja palace x new era fw20 1 kolekcja palace x new era fw20 2 kolekcja palace x new era fw20 3 kolekcja palace x new era fw20 4 kolekcja palace x new era fw20 5 kolekcja palace x new era fw20 6 kolekcja palace x new era fw20 7 kolekcja palace x new era fw20 8 kolekcja palace x new era fw20 9 kolekcja palace x new era fw20 10 kolekcja palace x new era fw20 11 kolekcja palace x new era fw20 12

- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: