- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaWspólna kolekcja plecaków i toreb MADNESS x Porter

Wspólna kolekcja plecaków i toreb MADNESS x Porter

Poniższy wpis poświęcamy na wspólną kolekcję zaprojektowaną na linii MADNESS x Porter, która obejmuje kilka arcyciekawych pozycji.

Nie dalej jak w połowie września prezentowaliśmy Wam lookbook z kolekcją streetwearowej marki założonej w 2014 przez Shawna Yue, który odpowiada również za markę Common Sense. Natomiast Porter Yoshida & Co. to japoński brand specjalizujący się w ręcznej produkcji bagaży i dodatków, który często wchodzi w różnorakie kolaboracje, warto tu chociażby wspomnieć ostatnie z Neighborhood czy Pas Normal Studios.

Z połączenia doświadczeń obu marek powstał wyjątkowy projekt obejmujący swoim zasięgiem pięć pozycji. Są to plecaki o dwóch różnych pojemnościach, a także mała torba, saszetka na ramię oraz portfel. Całość utrzymana jest w wojskowej stylistyce i przyjmuje kolory rodem z pola bitwy, czyli zgniła zieleń, którą dopieszczono czarnymi i pomarańczowymi wstawkami. Poszczególne pozycje wyprodukowano w Japonii z najwyższej klasy materiałów z dbałością o szczegóły i wykonanie.

Kolekcja plecaków i toreb MADNESS x Porter pojawi się w sprzedaży 29 września, sprawdzajcie wtedy ich sklep online.

MADNESS x Porter 5 MADNESS x Porter 6 MADNESS x Porter 7 MADNESS x Porter 8 MADNESS x Porter 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: