- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersPORTER i ekipa Vault by Vans serwują wspólną kolekcję butów i toreb

PORTER i ekipa Vault by Vans serwują wspólną kolekcję butów i toreb

Aż trudno w to uwierzyć, ale linia Vault by Vans wchodzi w pierwszą w historii kolaborację z japońskim brandem PORTER. Oto owoce ich wielomiesięcznej pracy, czyli specjalna limitowana kolekcja butów oraz zestaw toreb i akcesoriów.

Porter Yoshida & Co. to japoński brand specjalizujący się w ręcznej produkcji bagaży i dodatków. Z kolei linia Vault to produkty z bogatego archiwum marki Vans, które nadchodzą w wykonaniu premium, które inspirowane jest często ulicą, modą, sztuką, muzyką oraz światem surfingu i skateboardingu.

Przechodząc do szczegółów – w skład kolekcji wchodzą trzy kultowe modele kalifornijskiej marki. Są to mianowicie niskie SLip On oraz Old Skool, a także wysokie Sk8 Hi. Bazują one an typowo wojskowej stylistyce, czyli połączenie militarnej zieleni, czerń i ostrzegawczego pomarańczu. Motywem, który przewija się przez poszczególne warianty, jest tonalny wzór szachownicy oraz tropikalnych palm. Wspomniany pomarańcz okupuje jedynie wyściółkę oraz częściowo sznurówki, które pokryto szachownicą. Oczywiście każdy but spoczywa na kontrastowej białej podeszwie.

Oprócz samych butów w kolekcji pojawiły się również teczka, portfel i przywieszka do bagażu. Utrzymano je w podobnej stylistyce kolorystycznej co wspomniane wyżej buty.

Kolekcja PORTER x Vault by Vans zaprezentowana na poniższych fotografiach pojawi się w sprzedaży w najlepszych sklepach na świecie już od 20 lutego.

kolekcja porter x vans vault ss21 1 kolekcja porter x vans vault ss21 2 kolekcja porter x vans vault ss21 3 kolekcja porter x vans vault ss21 4 kolekcja porter x vans vault ss21 5 kolekcja porter x vans vault ss21 6 kolekcja porter x vans vault ss21 7 kolekcja porter x vans vault ss21 8 kolekcja porter x vans vault ss21 9

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: