Kolekcja Primitive (Jesień 2013)

Kolekcja Primitive (Jesień 2013) 1

Marka Primitive znana jest z solidnych zestawów odzieżowych. Tym razem jest podobnie, bowiem w sieci pojawiły się „zwykłe” zdjęcia, przedstawiające już jesienną kolekcję. Nie ma co dyskutować, asortyment jest wręcz ogromny, także raczej nikt nie może narzekać na wybór.

Przede wszystkim znajdziemy tutaj różnego rodzaju koszulki, które wyposażone są w kilka charakterystycznych motywów graficznych jak np. wulkan, rak czy flaming . Do tego dochodzą poszczególne napisy, szeroka paleta kolorów, a także cyfry dające efekt hokejówek.

Oprócz t-shirtów, sprawdzimy bluzy z kapturem oraz te zrobione w stylu „crewneck”. Uzupełnieniem są kurtki i spodnie typu khaki, z ciemnym denimem oraz pokryte popularnym motywem kamuflażu. W akcji zobaczymy jeszcze czapki 5-panel, Bucket i Snapback i akcesoria w postaci np. blatów.

Jak sami widzicie, jest tego pełno, a jeśli coś wpadło Wam w oko to zdecydowanie musicie odwiedzić oficjalną stronę internetową Primitive.

Bez_tytułu_10 Bez_tytułu_11 Bez_tytułu_12 Bez_tytułu_13 Bez_tytułu_14 Bez_tytułu_15 Bez_tytułu_16 Bez_tytułu_17 Bez_tytułu_18 Bez_tytułu_19 Bez_tytułu_20 Bez_tytułu_21 Bez_tytułu_22 Bez_tytułu_23 Bez_tytułu_24 Bez_tytułu_25 Bez_tytułu_26 Bez_tytułu_27 Bez_tytułu_28 Bez_tytułu_29 Bez_tytułu_30 Bez_tytułu_31 Bez_tytułu_32 Bez_tytułu_33 Bez_tytułu_34 Bez_tytułu_35 Bez_tytułu_36 Bez_tytułu_37 Bez_tytułu_38 Bez_tytułu_39 Bez_tytułu_40 Bez_tytułu_41