To może być hit w sezonie jesień/zima, bowiem popularna firma Publish nawiązała właśnie współpracę z producentem m.in. porządnego obuwia, marką Timberland. Cała kolekcja nosi nazwę Reinventing California i jak sama nazwa wskazuje, w tym przypadku przy tworzeniu poszczególnych kolorystyk, inspirowano się np. słoneczną Kalifornią.

Dlatego dzisiaj mamy do wyboru dwa modele – jeden dostępny w wysokim wariancie, drugi w niskim. Do tego dochodzi czarne zestawienie oraz brązowe. Ponadto do produkcji wykorzystano najlepszej jakości materiały a co do dostępności to datę premiery wyznaczono na 7 listopada.

W tym czasie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Timberland i Publish.

publish-x-timberland-reinventing-california-collection-02 publish-x-timberland-reinventing-california-collection-03 publish-x-timberland-reinventing-california-collection-04 publish-x-timberland-reinventing-california-collection-05 publish-x-timberland-reinventing-california-collection-06 publish-x-timberland-reinventing-california-collection-07 publish-x-timberland-reinventing-california-collection-08 publish-x-timberland-reinventing-california-collection-09

Reklama
air jordan