- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) - Zajawka

Kolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) – Zajawka

Właśnie wpadły nam w ręce zdjęcia katalogowe przyszłorocznej kolekcji Reebok Classic na sezon wiosenny. W zestawieniu znajdziemy całkiem ciekawe perełki.

Na początek w okolicach grudnia będziemy mogli zakupić takie modele jak BlackTop, BattleGround czy Pump Omni Zone, czyli dobry retro basket. Na przełomie stycznia i grudnia dojdą do nich kolejne pozycje: Iconic, Kamikaze I Mid, Rail oraz SwingMan Mid.

Jako seria Reebok Vintage znajdziemy takie buty jak: The Pump, Pump Aerobic Lite Vintage, Pump Graphite Vintage, a także Pump Omni Lite Vintage oraz Pump Running Dual Vintage, te z kolei pojawią się w sklepach w okresie od stycznia do kwietnia włącznie.

Jakby tego było mało to w styczniu w sklepach znajdziemy jeszcze Reebok InstaPump Fury OG. Nie można zapomnieć o biegówkach, klasykach marki w różnych odsłonach: Franchise 5, Classic Leather, CL Leather Vintage INSP, CL Leather Suede oraz CL Leather Utility, które będziemy mogli zakupić już w grudniu bieżącego roku.

Na sam koniec mamy linię zrobioną z kordury z takimi modelami butów jak: Reebok Pump Cordura, Court Victory Pump Cordura, Pump running Dual Cordura oraz Pump Omni Lite Cordura. Te z kolei zobaczymy na sklepowych półkach na przestrzeni kilku miesięcy pierwszego kwartału 2014.

Kolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) Zajawka-1

Kolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) Zajawka-2

Kolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) Zajawka-3

Kolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) Zajawka-4

Kolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) Zajawka-5

Kolekcja Reebok Classic (Wiosna 2014) Zajawka-6

via throwback-sneakers

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: