- Reklama -NikeNike

Rock Owens zaprezentował kolekcję Strobe na jesień i zimę 2022 roku

Nazwisko, które nigdy nie zawodzi, to Rick Owens! Udowodnieniem tej tezy niech będzie nadchodząca jesienno zimowa kolekcja na drugą połowę 2022 roku.

Ojciec chrzestny awangardowego gotyckiego glamu rozświetlił Palais de Tokyo pokazem „STROBE”. Możecie go obejrzeć na dołączonym poniżej video, a do tego sprawdzić bogatą w zdjęcia galerię, którą umieszczamy w dalszej części wpisu.

Choć to był tylko stylistyczny akcent, inspirowane Danem Flavinem i starożytnym Egiptem nakrycia głowy firmy Philips ukradły show. Do tego przez cały pokaz uderzało w nas stroboskowe światło, a z głośników dudniły dźwięki piosenki Sisters of Mercy „Lights”.

Najnowsza kolekcja Owensa została oczywiście zdominowana przez kolor czarny. W jego towarzystwie zobaczyliśmy ponadto odcienie szarości i koloru rdzawego, a kropką nad i były odblaskowe materiały.

Na otwarcie mogliśmy zobaczyć szereg luźnych propozycji z drapowanymi tkaninami. Następnie płynnie przeszliśmy do szerokich w ramionach lub biodrach pozycji, które dopełniono stylizacjami z puchowymi i obszernymi kamizelkami.

W kolekcji pojawiły się również charakterystyczne dla Ricka elementy. Chodzi między innymi o wyściełane kurtki bomber, krótkie puchówki, warstwowe dzianiny i oczywiście przesadne rękawy.

Pośród nadchodzących nowości znajdziemy również dość tradycyjne pozycje jak T-shirty i bluzy z kapturem. Zostały one ozdobione słowami takimi jak „URINAL”, „SUBHUMAN” i „OWENSCORP”.

Na nogach pojawiły się nowe wersje popularnych butów Kiss Owensa, a także nowa współpraca z Converse.

Do premiery jesienno zimowej kolekcji pozostało jeszcze kilka miesięcy, więc na spokojnie zapoznajcie się ze zdjęciami i sami sprawdźcie co zaprojektował dla nas Rick Owens.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: