- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Samsøe Samsøe zapowiada kolekcję „One Fishing” na początek 2023 roku

Podczas tygodnia mody odbywającego się w Kopenhadze, marka Samsøe Samsøe zaprezentowała swoją nadchodzącą, wiosenno letnią kolekcję na 2023 rok.

Poniżej znajdziecie video z pokazu kolekcji zatytułowanej „Gone Fishing”. Natomiast w dalszej części wpisu umieściliśmy galerię zdjęć, więc będziecie mogli zapoznać się dokładniej z ich zbliżającymi się propozycjami.

Tytuł kolekcji to pewnego rodzaju sugestia, abyśmy „wzięli dzień wolny, aby cieszyć się dobrymi letnimi chwilami na świeżym powietrzu”.

Stąd w kolekcji między innymi spodnie cargo czy kurtki z wieloma kieszeniami. Do tego większość propozycji pojawia się w wyblakłych odcieniach zieleni, seledynu oraz błękitu, niczym odzież wieszana do wyschnięcia na słońcu.

Tuż obok mamy sportowe marynarki, bardziej formalne spodnie, dzianiny oraz szorty, nie braknie również koszul na krótki rękaw. W ofercie znalazło się jeszcze miejsce na jeansowe i skórzane pozycje.

Zapoznajcie się zatem z wiosenno letnią kolekcja Samsøe Samsøe „Gone Fishing” i oczekujcie nowości w ich sklepie online już na przełomie 2022 i 2023 roku.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: