- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearKolekcja spodni i szortów nonnative x Gramicci na tegoroczne lato

Kolekcja spodni i szortów nonnative x Gramicci na tegoroczne lato

Kolejny dzień i kolejna kolaboracja, tym razem powstała na linii nonnative x Gramicci. Przed Wami świeża kolekcja przeznaczona na tegoroczne lato.

nonnative to ponad 20 letni brand z Japonii, za startem którego stał Satoshi Saffen. Z kolei Gramicci zostało założone w 1982 roku w Yosemite w Kalifornii przez Mike’a Grahama i kilku przyjaciół uprawiających wspinaczkę. Mamy zatem kolaborację z dwóch różnych części świata oddzielonych ogromnym oceanem.

Efektem ich wspólnych prac projektowych są nowe warianty szortów oraz spodni Walker Easy. Ich konstrukcja bazuje na lekkim nylonowym materiale, dzięki czemu są wygodne i komfortowe. Każda z propozycji pojawi się w czterech wariantach kolorystycznych, mianowicie beżowym, oliwkowym, a także granatowym i czarnym.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami, a wspólnej kolekcji nonnative x Gramicci oczekujcie już 11 lipca w sklepie coverchord.

nonnative x Gramicci 0 nonnative x Gramicci 1 nonnative x Gramicci 2 nonnative x Gramicci 3 nonnative x Gramicci 4 nonnative x Gramicci 5 nonnative x Gramicci 6

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: